Kolekcja Akris Punto

Akris Punto to marka, która stawia przede wszystkim na znakomite pod względem jakości materiały. W ich bogatym asortymencie znajdziesz odzież zarówno wygodną, jak i elegancką oraz wytworną. Ta szwajcarska marka modowa doceniana jest przez międzynarodowych projektantów za prostotę w formie i ciekawe wzory. W ofercie Akris Punto znajduje się odzież dla kobiet, które cenią modę i wiedzą, że warto mieć w swojej szafie dobre jakościowo, ekskluzywne wyroby. Warto wspomnieć, że nie jest to zwykła marka premium, dyrektor kreatywny tego domu mody stawia bowiem na tradycyjne metody wytwarzania produktów. Zatem jest to znakomite połączenie nowoczesności z przeszłością.

Szukana strona nie została odnaleziona. Wracam do strony głównej

Akris Punto – historia marki

Historia marki Akris Punto sięga 1922 roku. Na pomysł założenia właśnie takiego biznesu wpadła krawcowa i wizjonerka, która wcześniej zajmowała się szyciem fartuchów. Była nią Alice Kriemler-Schoch. Szwajcarska marka szybko przypadła do gustu szerokiemu gronu odbiorców w tym również gwiazdom i celebrytom. Jej nazwa wzięła się od połączenia pierwszych liter imienia i nazwiska założycielki, czyli A-KRI-S. Punto zostało natomiast dodane w 1995 roku do konkretnej kolekcji. Obecnie pieczę nad wszystkim sprawuje wnuk Alice - Albert Kriemler. Mężczyzna nadal szyje kultowe torebki o kształcie trapezoidalnym. Z wyglądu przypominają literę A, która bezpośrednio nawiązuje do nazwy firmy. Co ciekawe, szyje się je z końskiego włosia specjalnie sprowadzanego z Mongolii. Do jej produkcji wykorzystywane są krosna, które używane były w 1872 roku. Uchodzą za niezwykle rzadkie, bowiem można na nich tkać jedynie 2 metry materiału dziennie. Dlatego z całą pewnością można stwierdzić, że produkty tej marki są absolutnie wyjątkowe i luksusowe. Projektant Akris Punto do tej pory kultywuje wiele z pierwszych pomysłów założycielki. Z kolei od 2009 roku w sprzedaży pojawiały się akcesoria tej marki takie jak perfumy czy kosmetyki.

Kolekcja Akris Punto – ponadczasowe wzory

Oferta Akris Punto to wspaniałe produkty skierowane do damskiego grona odbiorców. Są klasyczne, a przy tym również nowoczesne. Ich projekty są tak nietuzinkowe, że każdy z pewnością znajdzie dla siebie jakąś oryginalną propozycję. Kolekcja Akris Punto, którą znajdziecie w sklepie online z modą premium Viadellaspiga.pl. doskonale sprawdzi się na przyjęcia i wieczorne wyjścia oraz na co dzień. Nie zabrakło klasycznych modeli, sportowych sukienek w ciekawych wzorach oraz ponadczasowych, małych czarnych z koronkowym wykończeniem. W katalogu produktów tej szwajcarskiej marki znajdziesz także praktyczne koszulki z długim rękawem. Warto wspomnieć, że cały czas powiększamy nasz asortyment o kolejne ekskluzywne produkty od najlepszych projektantów.

W asortymencie Via Della Spiga dostępne są produkty nowoczesne i klasyczne, dla osób w różnym wieku. Z pewnością w naszym bogatym katalogu znajdziesz coś dla siebie. Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce bez trudu odnajdziesz interesujący Cię produkt i dokonasz przyjemnych zakupów.

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto
Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło