ZWROT - ODSTĄPIENIE OD UMOWY

1.PRZYGOTUJ PACZKĘ DO WYSYŁKI

Jeżeli chcesz zwrócić zakupiony towar, możesz odstąpić od umowy w ciągu 14 dni od momentu otrzymania zamówienia.

Zwroty są darmowe. Napisz do nas na sklep@viadellaspiga.pl lub zadzwoń 664 972 804, wezwiemy kuriera, który odbierze od Ciebie paczkę.

Pobierz formularz zwrotu TUTAJ, a następnie go wypełnij. Zapakuj towar wraz z wypełnionym formularzem oraz dowodem zakupu do pudełka i dobrze je zaklej.

2.ZWRACAMY TOWAR

Pamiętaj, że zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania innych niż wynikających z jego przymierzania oraz powinien posiadać wszystkie metki, jakimi został oznaczony. Klient jest odpowiedzialny za zmniejszenie wartości produktu.

3.ODBIÓR PACZKI PRZEZ KURIERA

Kurier odbierze paczkę w kolejny dzień roboczy w godzinach 9-17 po naszym potwierdzeniu odstąpienia od umowy. Będzie miał ze sobą list przewozowy. Wystarczy, że przekażesz kurierowi paczkę.

4. OCZEKUJ NA ZWROT PIENIĘDZY

Zwrot środków otrzymasz w ciągu 3-5 dni roboczych od momentu zweryfikowania przez nas otrzymanej od Ciebie przesyłki. W wyjątkowych sytuacjach czas ten może ulec wydłużeniu maksymalnie do 14 dni kalendarzowych od momentu zgłoszenia odstąpienia od umowy zakupu. Pieniądze zwracane są przy użyciu tego samego sposobu płatności, jakiej użyłeś przy zamówieniu, chyba że wybierzesz inny sposób zwrotu płatności. Uwaga! Produkt przesłany na nasz koszt bez poinformowania nas o tym nie będzie przez nas odebrany.

*Proponowana procedura nie jest konieczna do skutecznego wykonania prawa odstąpienia od umowy

 

WYMIANA

1. Poinformuj nas o chęci wymiany.

2. Jeżeli rozmiar, który potrzebujesz jest dostępny, odbierzemy od Ciebie wymienianą parę, i następnie odeślemy odpowiedni rozmiar.

3. Wymiana jest realizowana na nasz koszt.

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto
Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło